Multifunkční PTT tlačítko CT-HR-PTT pro radiostanice Hytera PD6 a X1

Sociální sítě
1531236795_cr_hr_ptt.jpg
 • 1531236795_cr_hr_ptt.jpg

Možnost rychlého ovládání radiostanice může být v kritických situacích rozhodující. Velké PTT tlačítko nabízí možnost rychlého ovládání a spolehlivého přepínání přijmu a vysílání. Radiostanice i připojené příslušenství musí spolehlivě fungovat i za nepříznivých podmínek. Výrobky společnosti CeoTronics jsou proslulé kvalitním zpracováním a vynikající ergonomií svých výrobků

Hodnocení:
11.482,90 Kč
9.490,00 Kč  bez DPH
Kód
CEO-231711
Výrobce
Ceotronics AG
 • HR znamená vysokou odolnost. CeoTronics vyvinul toto robustní PTT tlačítko vhodné pro použití v nepříznívých podmínkách zvláště s ohledem na použití u hasičských jednotek. Pouzdro PTT tlačítka je vyrobeno z materiálu vyztuženého skelnými vlákny a je odolné proti nárazům. Velké PTT tlačítko je vybavno přerušením při přetížení a je navrženo pro co nejvyšší odolnost. Plochý cohraný kroužek umožňuje spolehlivé stisknustí například i předloktím, zatímco zvýšený okraj vysokého ochranného kroužku zabraňuje náhodnému stisknutí v nouzových situacích.  Nabízená varianta nabízí možnost rychlého připojení a odpojení připojené hovorové soupravy pomocí konektoru typu NEXUS.

  Spolehlivé upevnění na oděv i po něj

  PTT tlačítko je vybaveno plně otočným klipsem s možností aretace ve zvolené poloze. PTT tlačítko je možné díky tomu spolehlivě upevnit na oděv i pod něj.

  Certifikováno do nepříznivých podmínek

  Krytí PTT tlačítka odpovídá požadavkům specifikace IP66 / 67 tedy úplná odolnost proti pachu a ochrana proti ponoření do vody.

  Požární odolnost odpovídá normě EN 443.

  Programovatelné tlačítko

  Kromě velkého PTT tlačítka vepředu jsou na boku dvě další tlačítka. Jedno z nich má rovněž funkci PTT tlačítka. Druhé oranžové tlačítko je volně programovatelné a lze mu přiřadit například funkci nouze.