ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výroba tohoto produktu byla ukončena

Doporučená náhrada

PNC380Pro - PoC vysílačka od společnosti Hytera

Vysílačky Hytera PNC380 nabízí komunikaci bez omezení. Hytera představila vysílačky PoC čili PTT over Cellluar. Vysílačky využívají pro vzájemnou komunikaci a rychlé přenosy dat sítě LTE a Wifi. Uživatelé využívající vysílačky oceňují možnost skupinové komunikace, kdy stisknutím jediného tlačítka oslovíte široký okruh uživatelů. Druhým běžným požadavkem je velký dosah. Běžné PMR vysílačky bez infrastruktury radiové sítě mají dosah 1 – 2 km. Hlavním omezujícím faktorem je šíření signálu za terénní překážky. Nové vysílačky od Hytery tyto nevýhody překonávají . Pro vzájemnou komunikaci využívají 3G a 4G LTE sítě mobilních operátorů a sítě WiFi, které ve většině míst nabízí vynikající pokrytí.

 

Komunikace tohoto zařízení je možná s apikací DComPTT

Hodnocení:
9.123,40 Kč
7.540,00 Kč  bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží
HMF-PNC380Pro
Výrobce
 • Příslušenství k produktu

  Naše služby pro LTE vysílačky a PoC technologie

  LTE vysílačky založené na PoC technologii vyžadují ke svému provozu vyžaduje přenos dat v sítích mobilních operátorů nebo WiFi a PoC server, který zajišťuje propojení všech uživatelů. Tyto služby Vám můžeme v profesionální kvalitě zajistit. Nabízíme Vám zajištění serveru a výhodný datový tarif mobilního operátora se smlouvou na jeden rok. Jestliže se rozhodnete v průběhu roku od smlouvy odstoupit, tak Vám rozdíl vrátíme. V případě jakých koli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  LTE vysílačka Hytera PNC380

  Vysílačka PNC380 využívá mobilních sítě 3G, 4G LTE i WiFi a současně poskytuje multimediální služby včetně přenosu videa ve vysokém rozlišení, sdílení polohy a skupinové textové komunikace. Velké tlačítko na boku slouží pro okamžitou skupinovou komunikaci ve vysoké kvalitě stejně jako u běžné konvenční vysílačky. Na rozdíl od konvenční vysílačky však není omezen dosah, ani není nutné budovat nákladnou infrastrukturu privátní radiové sítě. PNC380 je vybavena vyhrazeným oranžovým tlačítkem pro odbavení nouzové komunikace. Výkonná Li-pol baterie s kapacitou 4000 mAh zajistí spolehlivý provoz po celý den. Díky odolnému provedení s ochranou proti prachu a vodě dle IP67 jsou vysílačky vhodné pro použití v různých aplikacích od zajištění ostrahy budov, přes logistiku, zabezpečení sportovních a společenských akcí až po řízení provozu letiště.

  Video unboxing vysílačky PNC380

   

   

  Srovnání komunikace konvenční a PoC vysílačky pro 4G LTE mobilní sítě

  Konvenční vysílačky potřebují, aby pro direktní komunikaci vysokofrekvenční signál doputoval od jedné k druhé. Běžně používané přístroje zajistí komunikaci spolehlivě na vzdálenost nejvýše 1 až 2 km. Pro komunikaci na větší vzdálenost je třeba vybudovat infrastrukturu radiové sítě se základnovými stanicemi podobnou sítím mobilních operátorů.  To vyžaduje nejen nemalé náklady na hardware základnových stanice, ale také náklady na jejich umístění, energie, údržbu a v neposlední řadě také frekvence, na kterých bude privátní síť provozována.

  Schopnosti přenosu dat mobilních sítí se díky technologii 4G LTE v posledních letech významně zlepšily a klesají i ceny těchto služeb. Uživatel tedy může využívat výhod okamžité skupinové komunikace s neomezeným dosahem za příznivých podmínek bez budování vlastní nákladné infastruktury.

  PoC řešení Hytera dosah bez omezení

  Hytera nabízí ucelené PoC řešení zahrnující vysílačky, mobilní aplikace, dispečink a platformu pro správu sítě. Toto řešení poskytuje mnohostranné služby včetně okamžité hlasové komunikace typu PTT jeden k jednomu a jeden k mnoha, plně duplexních hovorů, a video hovorů, dispečerské aplikace s určením polohy, skupinové chatovací služby. Řešení nabízí nízkou cenu, vysokou bezpečnost, rychlé nasazení a vysokou spolehlivost. Hytera poskytuje pro své řešené API rozhraní, které umožňuje vývoj a připojení aplikací nezávislých poskytovatelů pro rozšíření možností nebo přizpůsobení platformy požadavkům zákazníka.

  PoC topologie

  Vysílačka Hytera PNC380 – hlavní přednosti

  Stále ve spojení a informován

  Využití mobilních sítí 2G, 3G ,4G LTE a WiFi vysílačka PNC380 poskytuje spolehlivou komunikaci a po celém území státu a při použití roamingu i v mezinárodním prostoru. Uživatele neomezuje dosah vysílačky. Okamžitý hovor do skupiny nebo s jiným účastníkem stisknutím jediného tlačítka. Vysílačka umožňuje díky plnohodnotné klávesnici rovněž běžné telefonní hovory.

  Výkonná Li-pol baterie – spolehlivý provoz po celý den

  Výkonná Li-pol baterie s kapacitou 4000mAh zajistí spolehlivý provoz po celý den ve standardizovaném cyklu 5-5-90. Nabíjení je možné přes běžný Micro-USB konektor, nebo přes nabíjecí kolébku.

  4G LTE živé video

  Vysílačka PNC380 je vybavena 5 Mpx zadní kamerou, která umožňuje přenášet video z místa uživatele dispečerovi přes 4G LTE sítě v reálném čase.

  Sledování polohy

  Vysílačky PNC380 mohou poskytovat informace o své poloze s využitím informací ze satelitních navigačních systémů GPS, GLONASS a BDS. Kromě toho zařízení podporuje metodu A-GPS.

  Robustní a odolné provedení splňuje požadavky IP67 a MIL-STD-810G

  Vysílačka splňuje požadavky krytí IP67. Je plně chráněna proti prachu a odolá ponoření do hloubky 1m po dobu 30 minut. Zařízení splňuje i požadavky armádní normy MIL-STD-810G a odolá pádu z výšky 1,5m.

  Vylepšený ergonomický design

  Vysílačka využívá dva mikrofony pro oddělení hlasu uživatele a potlačení hluku okolí. Pokročilý akustický design podstatně zvyšuje hlasitost a ostrost zvuku.

  Hlasité a čisté audio

  Vysílačka využívá dva mikrofony pro oddělení hlasu uživatele a potlačení hluku okolí. Pokročilý akustický design podstatně zvyšuje hlasitost a ostrost zvuku.

  Vyhrazené nouzové tlačítko

  Oranžové tlačítko nouzového volání v horní části vysílačky pomůže v případě nouze odeslat tísňové volání dispečerovi nebo upozornit další uživatele.

  Příklady možného nasazení vysílačky v provozu

  Městská policie a bezpečnostní služby

  Zajišťuje okamžitou komunikaci strážníka s operačním důstojníkem a kolegy v okolí. Zajišťuje spolehlivou komunikaci po celém zájmové území i uvnitř budov. Dosah není omezen na pokrytím privátní radiové sítě. Umožňuje přenášet video a fotografie z místa události. Sledování polohy poskytuje možnost rychle reagovat na vzniklou situaci a v případě potřeby vyslat jednotky v okolí.

  Logistika

  Vysílačka PNC380 s podporou satelitních navigačních systémů může přenášet informace o poloze na dispečerské pracoviště o pomoci sledovat pohyb zboží.

  Letiště

  Použití dvou mikrofonů u PNC380 eliminuje hluk okolí a poskytuje hlasité a čisté audio i v hlučných prostředích jako jsou letiště.

  Organizace sportovních a kulturních událostí

  LTE vysílačky PNC380 zajistí spolehlivou individuální i týmovou komunikaci ve skupinách na velké vzdálenosti prostřednictvím mobilních sítí pro rychlou spolupráci a rychlou reakci organizačního týmu.

  Průmyslové parky

  LTE vysílačka PNC380 využívá dobře zavedené mobilní sítě pro zajištění okamžité hlasové a datové komunikace bez potřeby budování nové vyhrazené privátní sítě.

  Technická specifikace vysílačky Hytera PNC380

  Všeobecné vlastnosti

  Displej 5,1 cm úhlopříčka
  Rozlišení 320 x 240 px
  Verze BASIC / PRO
  Klávesnice plná numerická klávesnice a funkční tlačítka
  Rozměry (v x š x h) 145.1 x 60 x 26,1 mm
  Hmotnost 208 g včetně baterie
  Odolnost prach voda IP67
  Odolnost pád 1,2 m
  Certifikace CE/IP67/MIL-STD810G
  Operační systém Android 7.1.2
  Paměť BASIC RAM: 512 MB, ROM: 4 GB
  Paměť PRO RAM: 1 GB, ROM 8GB, rozšiřitelná až na 32 GB pomocí Micro SD karty
  Nabíjení Verze BASIC Micro USB (5V/1,4A), Verze PRO Micro USB (5V/2A)
  Provozní napětí 3,85 V (nominální)
  Kapacita baterie 4000 mAh (Li-ion)
  Výdrž v provozu >24 h (5-5-90 provozní cyklus), baterie výměnná
  Mikrofon 2 (dva mikrofony s potlačením hluku okolí)

  Audio, Video, Fotografie

  Fotoaparát Pouze verze PRO 5 Mpx zadní kamera
  Blesk Pouze verze PRO
  Video záznam Pouze verze PRO. 720 p (1280 x 720) 30 FPS
  Formát video souborů MPEG-4 (.mp4), 3GPP (.3gp)
  Kódování videa VP8, H.264 (BP/MP/HP), MPEG-4 (SP/ASP), H.263 (HEVC), H.265(MP)
  Formát obrázků JPEG (.jpg), PNG (.png)
  Audio soubory MPEG (.m4a, 3GPP)

  Frekvenční rozsahy

  LTE FDD-LTE: B1/B5/B7/B8/B20/B26/B27/B28; TDD-LTE: B38/ B39/B40/B41
  WCDMA B1/B3/B5/B8
  GSM 850/950/1800/1900 MHz
  WLAN 2,4 GHz a 5 GHz, 802.11 b/g/n
  Bluetooth BT 4.1
  Poloha GPS (AGPS), Beidou / Glonass / Galileo / Network
  NFC ano

   

   

Dotaz na produkt

PNC380Pro - PoC vysílačka od společnosti Hytera

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

PNC380Pro - PoC vysílačka od společnosti Hytera

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Kontaktní spojení

Ing. Roman Křístek
Tel: 608 600 365
E-mail: kristek@dcom.cz
Tomáš Šedivý
Reklamace: reklamace@dcom.cz

Provozní doba

po - čt 9 - 15 hod
9 - 13 hod

Spolehlivý dodavatel

Splnili jsme nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let.

AAA certifikát pro DCom

DCom, spol. s r.o.

Adresa: Kšírova 32
  619 00 Brno
IČO: 62024302
DIČ: CZ62024302
   
Tel: +420 543 255 191
E-mail: kristek@dcom.cz

Autorizovaný servis

DCOM, SPOL. S R.O., profesionální servis pro vysílačky Hyt a radiostanice Hytera

DCom je autorizovaným distributorem a servisním partnerem Hytera

Přihlášení do systému