ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator }

Výroba tohoto produktu byla ukončena

Doporučená náhrada

PoC vysílačka Telox M5

Vozidlová vysílačka Telox M5 využívá PoC technologii přes datové služby v mobilních sítí 3G a 4G LTE případně WiFi. Díky tomu poskytuje spolehlivé spojení s vozidly nejen po městě, ale i po celém území státu a v zahraničí. Na dosah se u této vysílačky prostě ptát nemusíte. Ten je omezen pouze dostupností mobilních sítí. Vysílačky se samozřejmě nejvíce používají pro skupinovou komunikaci. Jeden účastník hovoří a všichni ostatní ve skupině ho slyší. Skupinová komunikace zajišťuje rychlou a efektivní výměnu informací a koordinaci týmu.

Komunikace tohoto zařízení je možná s apikací DComPTT

Hodnocení:
11.712,80 Kč
9.680,00 Kč  bez DPH
Kód zboží
M5
Výrobce
 • Příslušenství k produktu

  Naše služby pro LTE vysílačky a PoC technologie

  LTE vysílačky založené na PoC technologii vyžadují ke svému provozu vyžaduje přenos dat v sítích mobilních operátorů nebo WiFi a PoC server, který zajišťuje propojení všech uživatelů. Tyto služby Vám můžeme v profesionální kvalitě zajistit. Nabízíme Vám zajištění serveru a výhodný datový tarif mobilního operátora se smlouvou na jeden rok. Jestliže se rozhodnete v průběhu roku od smlouvy odstoupit, tak Vám rozdíl vrátíme. V případě jakých koli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  Vozidlová vysílačka Telox M5 využívá PoC technologii přes datové služby v mobilních sítí 3G a 4G LTE případně WiFi. Díky tomu poskytuje spolehlivé spojení s vozidly nejen po městě, ale i po celém území státu a v zahraničí. Na dosah se u této vysílačky prostě ptát nemusíte. Ten je omezen pouze dostupností mobilních sítí. Vysílačky se samozřejmě nejvíce používají pro skupinovou komunikaci. Jeden účastník hovoří a všichni ostatní ve skupině ho slyší. Skupinová komunikace zajišťuje rychlou a efektivní výměnu informací a koordinaci týmu. Kromě toho má uživatel vysílačky samozřejmě možnost využívat i privátní hovory., textové a multimediální zprávy. Vysílačka Telox M5 je vybavena full HD kamerou, takže ji lze použít plnohodnotné videohovory. Veškerá komunikace je zabezpečena, takže konkurence ji rozhodně neuslyší. Vysílačka je vybavena GPS přijímačem. Dispečer nebo i další uživatelé mohou mít okamžitý přehled o poloze jednotlivých vozidel.

   

  Představení vozidlové vysílačky Telox M5

  PoC vysílačka Telox M5 je navržena k provozu ve vozidle. Komunikuje prostřednictvím mobilních sítí 3G a 4G LTE. Využívat však může i připojení pomocí Wifi sítí. Pro zajištění spolehlivé komunikace je vysílačka vybavena párem antén. Velký barevný dotykový displej zobrazuje provozní informace i mapu pro navigaci a zobrazení polohy dalších uživatelů v síti.

  Chytré zařízení využívá OS Android

  PoC jsou chytrá zařízení, která většinou využívá OS Android. Telox M5 využívá Android 7.0. Velkou výhodou tohoto řešení je možnost instalovat aplikace podle požadavků uživatele.

  Kvalitní a čistý zvuk je podmínkou spolehlivé komunikace

  Samozřejmou podmínkou pro komunikaci ve vozidle je čistý a hlasitý zvuk. Vysílačka Telox M5 je vybavena kvalitním reproduktorem, který může poskytnout výkon až 2W.

  Funkční tlačítka a mikrofon pro snadné ovládání

  Telo M5 je vybaveno velkými funkčními tlačítky. Po pravé straně jsou 4 funkční tlačítka, kterým lze přiřadit funkce dle požadavků uživatele. Kromě toho radiostanice nabízí vyhrazené tlačítko pro spuštění nouzového volání a tlačítko pro přepnutí displeje vysílačky na zobrazení mapy. Radiostanice je vybavena klasickým mikrofonem do dlaně. Kromě toho může uživatel použít bezdrátové Bluetooth tlačítko pro ovládání PTT.

  GPS, WiFi, Bluetooth připojení

  Vozidlová vysílačka nabízí možnost sledování polohy zařízení pomocí standardních satelitních systémů GPS a Glonass. Kromě vysílačka poskytuje připojení k bezdrátovým sítí standardu Wifi. Pro připojení široké nabídky bezdrátového hovorového příslušenství je vybavena Bluetooth rozhraním.

  Full HD kamera a řada senzorů v základní výbavě

  Vysílačka Telox M5 umožňuje vedení video hovorů pomocí videokamery s full hd rozlišením, která je umístěna na panelu vedle displeje. Kromě toho je vybavena řadou senzorů jako kompas, akcelerometr, gyroskop atd., které umožňují provoz pokročilých aplikací na platformě Android.

  Podpora napájecího napětí 12V i 24V bezproblémový provoz v osobním i nákladním voze

  PoC vysílačka Telox M5 podporuje napájecí napětí 12V i 24V. To umožňuje provoz v osobních i nákladních vozech bez doplnění dodatečného měniče napětí

  Technická specifikace

  Rozměry (v x š x h) 121.5 x 56,5 x 28,5 mm
  Hmotnost (s baterií) < 220 g
  Operační systém Android 7.0
  Procesor MTK6737M
  Paměť RAM+ROM: 1GB+8GB
  Senzory G-senzor & akcelerometr, gyroskop, kompas
  Konektory RJ45, USB2.0
  Napájecí napětí 12/24V
  Displej 4″ IPS dotykový
  Reproduktor 2 W
  Kamera FULL HD 2Mp kamera
  Tlačítka 4x programovatelné tlačítko, vyhrazené tlačítko mapa, vyhrazené nouzové tlačítko

  Standardní funkce a frekvenční rozsahy

  LTE FDD-LTE: B1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28; TDD-LTE: B38 / B39 / B40 / B41
  WCDMA B1 / B2 / B5 / B8
  GSM B2 / B3 / B5 / B8
  WLAN IEEE802.11a/b/g/n(2.4G)
  Bluetooth BT v4.0 with BLE/ BT2.1+EDR(Enhanced Data Rate)
  Poloha GPS (AGPS), Glonass

  Podmínky prostředí

  Ochrana proti prachu a vodě IP54
  Rozsah provozních teplot -20 °C až +80 °C
  Rozsah skladovacích teplot -30 ºC až +90 ºC

   

Kontaktní spojení

Ing. Roman Křístek
Tel: 608 600 365
E-mail: kristek@dcom.cz
Tomáš Šedivý
Reklamace: reklamace@dcom.cz

Provozní doba

po - čt 9 - 15 hod
9 - 13 hod

Spolehlivý dodavatel

Splnili jsme nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let.

AAA certifikát pro DCom

DCom, spol. s r.o.

Adresa: Kšírova 32
  619 00 Brno
IČO: 62024302
DIČ: CZ62024302
   
Tel: +420 543 255 191
E-mail: obchod@dcom.cz

Autorizovaný servis

DCOM, SPOL. S R.O., profesionální servis pro vysílačky Hyt a radiostanice Hytera

DCom je autorizovaným distributorem a servisním partnerem Hytera

Přihlášení do systému