ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výroba tohoto produktu byla ukončena

Doporučená náhrada

Digitální převaděč Hytera RD625-40-UHF

Hytera doplnila nabídku digitálních převaděčů pro DMR standard o kompaktní model RD625. Převaděč byl speciálně navržen pro spolehlivé pokrytí budov nebo tunelů, ale vzhledem k jeho technickým parametrům a provedení je vhodný i pro běžné radiové sítě. RD625 vyniká inovativním kompaktním designem s jednoduchou montáží na stěnu. Uvnitř přístroje je integrovaný zálohovaný napájecí zdroj a je zde místo i pro montáž duplexeru.

Hodnocení:
55.781,00 Kč
46.100,00 Kč  bez DPH
Dostupnost:
Na objednání do 14 dnů
Kód zboží
HMF-RD625-40-UHF
Výrobce
 • Příslušenství k produktu

  Hytera doplnila nabídku digitálních převaděčů pro DMR standard o kompaktní model RD625. Převaděč byl speciálně navržen pro spolehlivé pokrytí budov nebo tunelů, ale vzhledem k jeho technickým parametrům a provedení je vhodný i pro běžné radiové sítě. RD625 vyniká inovativním kompaktním designem s jednoduchou montáží na stěnu. Uvnitř přístroje je integrovaný zálohovaný napájecí zdroj a je zde místo i pro montáž duplexeru. Celý převaděč tak vytváří jeden kompaktní plně funkční celek. Převaděč Hytera RD625 plně odpovídá požadavkům DMR standardu a může být provozován v analogovém i digitálním režimu s automatickým výběrem provozního režimu. Model RD625 je součástí nové produktové řady, které umožňuje uživatelům snadný přechod od analogových radiových sítí k digitálním.

   

  Hlavní přednosti

  • Propojení převaděčů do sítě  IP Multi-Site
   • Řešení propojení převaděčů pomocí počítačové sítě s funkcí IP Multi-Site umožňuje vytvořit rozsáhlou radiovou síť s velkým pokrytím, případně lze pokrývat radiovým signálem i budovy nebo tunely. Radiostanice vybavené funkcí roaming automaticky přechází mezi jednotlivými převaděči v síti na základě vyhodnocení kvality signálu.
  • Propojení do telefonní sítě přes VoIP s podporou SIP protokolu
   • Převaděč Hytera RD625 umožňuje realizovat propojení mezi digitální DMR radiovou sítí a telefonní sítí. Převaděče jsou vybaveny podporou standardního SIP protokolu a mohu se  připojovat k moderním VoIP telefonním ústřednám nebo operátorům. Uživatel radiové sítě může hovořit s účastníky mobilní i pevné telefonní sítě. Účastníci telefonní sítě mohou komunikovat s celou hovorovou skupinou, nebo vést hovor s konkrétní radiostanicí. Velkou výhodou ve srovnání s  předchozím řešením je možnost připojení bez dalších telefonních převodníků, díky podpoře SIP protokolu stačí zajistit konektivitu mezi převaděčem a SIP ústřednou pomocí počítačové sítě.
  • Automatické přepínání mezi analogovým a digitálním provozem
   • Převaděč RD625 může být provozován současně v analogovém i digitálním režimu a je plně zpětně kompatibilní s analogovými systémy, které jsou v současně době používány. Převaděč automaticky přepíná mezi digitálním a analogovým provozem na základě typu přijímaného signálu a šetří tak čas i peníze, protože eliminuje nutnost nastavovat frekvence a kanály ručně.
  • Zálohovaný zdroj s automatickým přepínáním
   • Integrovaný napájecí zdroj převaděče RD625 automaticky přechází při výpadku napájení z elektrické sítě na napájení se záložního zdroje (akumulátoru) a umožňuje zajistit spolehlivý provoz radiové sítě i v době přerušení dodávky el. energie.
  • Jednoduchá instalace
   • Digitální převaděč RD625 byl navržen tak,aby byla instalace na stěnu byla pohodlná. Volitelně je k dispozici montážní držák BRK21.
  • Dálkový diagnostický a řídící systém (RDAC)
   • Hytera nabízí ke svým převaděčům aplikaci RDAC, která umožňuje dálkovou diagnostiku, řízení a konfiguraci. Aplikace podporuje přístup do sítě z několika bodů a umožňuje správci pohodlně monitorovat DMR radiovou síť.
  • Kompaktní provedení vše v jednom
   • RD625 integruje všechny prvky převaděče, vysílač, přijímač, napájecí zdroj a volitelně i duplexer do jednoho kompaktního celku.
  • Přístupový management
   • Převaděče Hytera obsahují propracovaný přístupový systém, který zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti radiové sítě a chrání radiovou síť proti neautorizovaným přístupům.
  • Možnost back-to-back propojení
   • Převaděč RD625 umožňuje stejně jako další DMR převaděče Hytera propojení s jinými systémy pomocí konektoru pro připojení příslušenství. Převaděč je možné například propojit s analogovou sítí a uživatelé digitální a analogové sítě získají možnost vzájemné komunikace.
  • Multi CTCSS/CDCSS dekódování
   • Převaděč RD625 umožňuje dekódovat až 16 různých selektivních skupinových voleb CTCSS / CDCSS (PL /DPL) a umožňuje komfortní provoz pro uživatele analogových systémů v různých hovorových skupinách.

  Technická specifikace

  Obecné parametry

  Frekvenční rozsah

  VHF: 136 – 174 MHz

  UHF: 400 – 470 MHz

  Podporované provozní režimy

  • http://www.hyt.cz/wordpress/wp-content/themes/graphene/images/list-style-image.png);">DMR Tier II (konvenční DMR) v souladu s  ETSI TS 102 361-1/2/3

  • http://www.hyt.cz/wordpress/wp-content/themes/graphene/images/list-style-image.png);">Analog

  Počet kanálů

  16

  Šířka kanálu

  12.5 / 20 / 25 kHz

  Provozní napětí

  13.6 ± 15% VDC

  90 V – 264 VAC

  Maximální spotřeba ( připraven k provozu)

  ≤ 0.5 A

  Maximální spotřeba (během vysílání)

  ≤ 5.5 A

  Frekvenční stabilita

  ±0.5 ppm

  Impedance antény

  50 Ω

  Rozměry (V × Š × H)

  210 x 348 x 108 mm

  Hmotnost

  2870 g

  Vysílač

  VF výkon

  1 – 25 W trvale

  Analogové modulace

  11KΦF3E at 12.5 kHz

  14KΦF3E at 20 kHz

  16KΦF3E at 25 kHz

  4FSK digitální modulace

  12

Dotaz na produkt

Digitální převaděč Hytera RD625-40-UHF

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

Digitální převaděč Hytera RD625-40-UHF

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Kontaktní spojení

Ing. Roman Křístek
Tel: 608 600 365
E-mail: kristek@dcom.cz
Tomáš Šedivý
Reklamace: reklamace@dcom.cz

Provozní doba

po - čt 9 - 15 hod
9 - 13 hod

Spolehlivý dodavatel

Splnili jsme nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let.

AAA certifikát pro DCom

DCom, spol. s r.o.

Adresa: Kšírova 32
  619 00 Brno
IČO: 62024302
DIČ: CZ62024302
   
Tel: +420 543 255 191
E-mail: obchod@dcom.cz

Autorizovaný servis

DCOM, SPOL. S R.O., profesionální servis pro vysílačky Hyt a radiostanice Hytera

DCom je autorizovaným distributorem a servisním partnerem Hytera

Přihlášení do systému